Адреса офісу: 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 48, офіс 609

+38 044 483 81 11, +38 073 02 02 888, +38 068 678 58 38 officepilipchenko@gmail.com

КРИМІНАЛЬНА ПРАКТИКА

 • Щодо Вас здійснюється кримінальне переслідування?
 • Вас викликають на допит?
 • Ваше майно арештували?
 • У Вас проводиться обшук?
 • На Вас здійснюється тиск зі сторони правоохоронних органів?

Наші адвокати є фаховими юристами у сфері кримінального права та процесу.

Починаючи з 2007 року адвокати з кримінального права працюють виключно у вузькій спеціалізації, що дозволяє їм глибоко та професійно вивчити проблему Клієнта, дати оцінку обставинам справи та вибудувати кваліфіковану лінію захисту у кримінальному процесі.

З метою досягнення бажаного результату для Клієнта, використовуються всі передбачені в законі засоби і способи захисту, направлені на з’ясування обставин, що виправдовують підзахисного або пом’якшують чи виключають його кримінальну відповідальність.

Наші адвокати мають значний досвід ведення кримінальних справ (проваджень) у сфері господарської діяльності та проти власності, зокрема: «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», «Контрабанда», «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», «Фіктивне підприємництво», «Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом», «Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)», «Доведення до банкрутства», «Шахрайство з фінансовими ресурсами», тощо.

Адвокати у кримінальному праві поєднуючи теоретичні та практичні знання здатні в повній мірі реалізувати та забезпечити Клієнту конституційне право кожної особи на захист.

Ми пропонуємо нашим Клієнтам такі послуги кримінального адвоката:

 1. Захист Клієнта у кримінальному провадженні на стадії досудового слідства та судового розгляду судами усіх інстанцій, незалежно від складності справи.
 2. Представництво інтересів Клієнта у кримінальному провадженні.
 3. Забезпечення відшкодування збитків, заподіяних злочином.
 4. Організація та супроводження незалежних судових експертиз.
 5. Надання правової допомоги фізичним та юридичним особам при проведенні обшуків, виїмок, отриманні запитів правоохоронних органів, поверненні вилученого майна, цінностей та документації.
 6. Збір доказів, що підтверджують невинність Клієнта у вчиненні злочину, звільнення від покарання або його пом’якшення.