Адреса офісу: 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 48, офіс 609

+38 044 483 81 11, +38 073 02 02 888, +38 068 678 58 38 officepilipchenko@gmail.com

СУДОВІ СПОРИ

Право на звернення до суду є фундаментальним правом на захист прав в демократичній державі.

Наші фахівці гарантують кваліфіковане представництво в суді з максимально позитивним для Клієнта результатом.

Одним із провідних напрямів діяльності Адвокатського бюро «Олега Пилипченка» є представництво та захист інтересів Клієнта у судових спорах кримінально-правового та податкового характеру.

Завдяки виокремленні вузькоспеціалізованого направлення, представництво Клієнта в суді, здійснюється із застосуванням глибоких та нестандартних підходів, які базуються на практиці національного та міжнародного права.

Представництво в суді, а також супровід судової справи в обов’язковому порядку включає в себе детальне консультування Клієнта, розробку стратегії ведення справи, підготовку, опрацювання та аналіз документів процесуального характеру, збір доказів по справі, а також безпосередню участь у судових засіданнях.

Адвокати Бюро допоможуть якісно і швидко врегулювати судові спори, кваліфіковано підготують позовні заяви, апеляційні та/або касаційні скарги. У випадку необхідності, підготуємо всі документи для перегляду справи за нововиявленими обставинами та у Верховному суді України.

Представництво в суді має бажаний результат при успішному поєднанні нашими юристами досвіду та вмінням наперед провести оцінку перспективи у справі, визначити коло ризиків, можливості вирішення спору у досудовому порядку, врахувати та здійснити всі заходи, необхідні для захисту інтересів Клієнта.

Значний досвід дозволяє успішно захищати інтереси Клієнтів у наступних судових спорах:

  • Досудове врегулювання спорів;
  • Спори з податковими, митними та іншими контролюючими органами;
  • Адміністративні спори;
  • Спори в кримінально-правовій сфері;